Pracovní zázemí na míru vašim potřebám

Plnohodnotný pronájem kanceláře nebo flexibilní firemní tarif kompletně přizpůsobený vašim aktuálním potřebám. Ať jste velká firma nebo začínající startup, ať hledáte stabilní profesionální zázemí nebo chcete snížit fixní náklady a platit pouze za to, co využijete. Pro každého z vás máme něco.

Vyberte si kombinaci, která vám sedne

Chápeme, že potřeby se v čase mění. Proto to u nás není buď a nebo; naše služby můžete libovolně kombinovat a kombinaci není problém kdykoliv upravit. Platíte tak jen za to, co doopravdy využijete. Vždy ale dostanete zázemí, o které se nemusíte starat, s energiemi a službami v ceně a s kvalitním wifi připojením. Navíc vám budeme dobrým parťákem ve vašem růstu a rádi vás přivítáme na našich členských a networkingových akcích.

Vlastní kancelář k dlouhodobému pronájmu
Jednorázové vstupy
Zasedací místnosti pro schůzky nebo porady
Tiskárna, scaner i kopírka k dispozici
Přístup na členské a komunitní akce
Občasné zázemí vlastní kanceláře; platíte jen ty dny, kdy ji opravdu využíváte
Coworkingový tarif pro ty, kteří chtějí docházet pravidelně
Konzumace v samoobslužném baru
Možnost umístění sídla firmy
Rezervace parkovacího místa

Společně najdeme ideální řešení

Kanceláře máme v rozloze od 12 do 43 m² (pro 1-15 lidí) a jejich cena se všemi službami se pohybuje mezi 10.000 - 30.000 Kč bez DPH za měsíc.

Chcete poslat konkrétní cenovou nabídku, doptat se na možnosti nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Napište nám, zavolejte nebo vyplňte formulář a my se vám budeme rádi věnovat.

Michal Souček

"Jako realitní makléři se potřebujeme pohybovat v kolektivu inspirativních a schopných lidí. A těmi se Impact Hub jenom hemží."

Michal Souček, zakladatel QARA & realitní makléř

Barbara Třeslínová

"Pro náš projekt Storyous Business HUBs jsme hledali kanceláře, které by měly podobnou atmosféru jako ve Storyous. Už od prvního setkání s Impact Hubem nám bylo zřejmé, že jsme našli přesně to, co hledáme. Náš tým se těší každý den do práce."

Barbara Třeslínová, People Partner Storyous

Standa Hanuška

"Impact Hub byl pro nás ideálním řešením. Všechny služby, které pro běh kanceláře potřebujeme, jsou pod jednou střechou a my se tak můžeme bezstarostně věnovat tomu, co umíme – strategiím a online marketingu. Náš ostravský tým úspěšně roste a těší nás, že i pro takové případy se v Hubu vždy najde řešení."

Standa Hanuška, Head of Proficio-Ostrava office