Pracovní zázemí se vším všudy

Chcete zařízenou kancelář bez starostí? Máme prostory pro jednoho i velký tým, vždy s maximálně 3měsíční výpovědní lhůtou a flexibilním přístupem. Přijďte se podívat na naše kanceláře na rohu Sokolské třídy 24 a vyberte si tu, která vám sedne.

Kompletní řešení na zavolání

Chcete získat ještě více informací nebo si rovnou prohlédnout prostory? Ozvěte se nebo zanechte svůj kontakt a my se s vámi co nevidět spojíme.

Pro jednoho i pro velký tým

Všechny výhody členství by se nám na jednu stránku nevešly. Nicméně můžete si být jistí, že nabízíme pohodlné, bezpečné a flexibilní zázemí. Vše, co bude třeba, osobně domluvíme.

variabilní podmínky pronájmu i výpovědi
úklid, recepce, tisk i bar, vše zajištěno
reprezentativní prostory pro jednání
24/7 přístup do vlastních i sdílených prostor
servis našeho office manažera
lounge, přímo v centru, blízko parku

Něco extra

Nemusíte se omezovat pronájmem jedné kanceláře nebo přeplácet poloprázdné prostory. Naše služby lze různě kombinovat a nabízíme zvýhodněné firemní balíčky.

Část týmu může čerpat nárazové coworkingové vstupy, využívat fixní stoly nebo docházet pracovat třeba jen po večerech. Pořád budete pod jednou střechou, ale bez starostí a závazků.

Michal Souček

"Jako realitní makléři se potřebujeme pohybovat v kolektivu inspirativních a schopných lidí. A těmi se Impact Hub jenom hemží."

Michal Souček, zakladatel QARA & realitní makléř

Barbara Třeslínová

"Pro náš projekt Storyous Business HUBs jsme hledali kanceláře, které by měly podobnou atmosféru jako ve Storyous. Už od prvního setkání s Impact Hubem nám bylo zřejmé, že jsme našli přesně to, co hledáme. Náš tým se těší každý den do práce."

Barbara Třeslínová, People Partner Storyous

Standa Hanuška

"Impact Hub byl pro nás ideálním řešením. Všechny služby, které pro běh kanceláře potřebujeme, jsou pod jednou střechou a my se tak můžeme bezstarostně věnovat tomu, co umíme – strategiím a online marketingu. Náš ostravský tým úspěšně roste a těší nás, že i pro takové případy se v Hubu vždy najde řešení."

Standa Hanuška, Head of Proficio-Ostrava office

Karel Kořený

“Jako firma, která chce mít pozitivní společenský dopad, jsme si už na začátku vybrali prostředí, kde lidé přemýšlí obdobně. Komunita v Impact Hubu nám pomáhá být neustále součástí dění, nových trendů a myšlenek.”

Karel Kořený, autor deskové hry Finanční svoboda

Filip Goszler

“Impact Hub byl pro umístění naší kanceláře jasnou volbou. Chceme být v centru dění a každý den mít možnost potkávat zajímavé lidi. Prostor pro nás kombinuje soukromí kanceláře, lidský coworking a zázemí pro naše vzdělávací akce.”

Filip Goszler, GUG Navigator

V dobré společnosti

Své místo u nás našly startupy, malé i střední firmy. Najdeme řešení i pro vás. Poznejte část našich nájemníků. Můžeme vás kdykoli propojit.

GUG.cz

Proficio

Storyous

QARA

X-production

Talentor Advanced Search