Načítám Akce

Workshop pro komunitní leadery: Radek Gajdušek - Budování komunity

Registrace

Informace o akci

Datum 22. 4. 2024 Přidat do iCal
Přidat do Google kalendáře
Čas 17:30-19:30
Vstup Veřejná akce
Vstupné Zdarma
Organizátor Impact Hub Ostrava Website
Místo Impact Hub Ostrava, Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00Mapa

Na workshopu pro komunitní leadery si vzájemně představíme své komunity, co aktuálně řešíme a s čím si například nevíme rady. Pomocí konceptu mastermind budeme sdílet, vzájemně si radit a obohacovat se novými poznatky a to vše pod vedením leadera Radka Gajduška.

Radek je spoluvlastníkem konzultační firmy RainFellows, která se specializuje na transformace firem z pohledu firemní kultury, řízení a připravuje firmy na budoucnost prostřednictvím Agilních metodik, Leanu a Kmenového vůdcovství.

Kromě toho celý život tvoří komunity. Je spoluzakladatelem spolku #CzechAgile, který sdružuje agilní nadšence napříč republikou. Organizuje také pravidelná setkání Agile Circle v šesti městech v ČR a na Slovensku. V neposlední řadě je Product Ownerem komunit na platformě Red Button EDU, kde aktuálně s kolegy rozvíjí šest tematických komunit.

Workshop pro komunitní leadery proběhne 22. 4. 2023 od 17:30 do 19:30 v Impact Hub Ostrava, vstupné je zdarma. Nezapomeň se registrovat, ať ti můžeme držet místo, máme jich jen pár.

Tato událost je spolufinancována Statutárním městem Ostrava a pomáhá naplňovat strategický plán města.

Těšíme se na tebe!

Registrace Zpět na všechny akce