Načítám Akce

WORKSHOP: Jak postavit marketingovou strategii na pevných základech

Registrace

Informace o akci

Datum 13. 11. 2023 Přidat do iCal
Přidat do Google kalendáře
Čas 18:00-20:30
Vstup Veřejná akce
Vstupné 80Kč – 200Kč
Organizátor Impact Hub Ostrava + Dva Mluvčí Website
Místo Impact Hub Ostrava, Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00Mapa

Představte si, že stavíte dům – čím začnete? Stěnami? Střechou? Schodištěm? Ani jedním, nejprve musíte postavit pevné základy. Stejně tak byste měli postupovat při řízení marketingu ve vaší firmě.

Nemá cenu vymýšlet reklamy, když nemáte adekvátní distribuci, relevantní cenu a atraktivní produkt. Ani jedno se vám nepodaří, když nemáte jasně definovaný positioning. To, ale nepůjde bez rozhodnutí o tom, na který segment budete cílit. Těžko zvolíte správný segment, když nevíte, jaká je situace na trhu. Většina firem při řízení marketingu začíná od konce.

My vám na workshopu ukážeme, jak zvládnout celý proces tvorby marketingové strategie od (opravdového) začátku až do konce.

Probereme diagnózu, ukážeme, jak lze analyzovat firmu, zákazníky i konkurenty, probereme tvorbu hodnotové nabídky, rozebereme značku, představíme prvky positioningu, projdeme marketingový mix a zakončíme to kreativou.

Workshop pro vás bude mindblowing, pokud jste aspoň mírně zkušený marketér, student se strategickým uvažováním nebo majitel/ manažer firmy, který má pod čepicí.

Jestli nepatříte ani do jedné kategorie, brace yourself, ale bereme vás taky! 🙂

Pokud jste členem Impact Hubu, vstupné je pro vás 80 Kč, pro veřejnost 200 Kč.

Registrace Zpět na všechny akce