Řešení na míru

Skvělý prostor je důležitý, ale umíme i mnohem víc. Pomůžeme s vhodným uspořádáním, zajistíme občerstvení, techniku i propagaci. Na přípravy rozhodně nebudete sami.

Dost místa pro všechny

3, 8, 12, 50 i 100 lidí. Ať už pořádáte jen malé týmové setkání, komorní workshop nebo třeba velký hackathon, u nás je dost místa pro každého.

Férové počty

Malé zasedačky u nás najdete od 250 Kč, velké prostory od 750 Kč. S radostí vám připravíme kalkulaci na míru. Férové počty i férové ceny jsou pro nás samozřejmostí.

Společně to vymyslíme

Pošlete nám základní informace o svém pronájmu nebo nám klidně rovnou zavolejte.

Když spolupráce baví nás i vás

Přátelský přístup i profesionální služby jsou pro nás samozřejmostí. Máme za sebou stovky úspěšných akcí a spolupracujeme s velkými firmami i jednotlivci. S radostí se ujmeme i vás.

Co vás bude určitě zajímat

Podívejte se na detailní ceník jednotlivých prostor, nakoukněte pod pokličku nabídce coffee breaku a zjistěte, jak vám můžeme pomoct s propagací vašeho eventu.

Skvělé ceny

V našem ceníku najdete všechny podrobnosti o tom, kolik stojí jednotlivé pronájmy na hodinu, půlden nebo třeba celý víkend.

Kompletní ceník

Coffee break

Součástí perfektního eventu je i bezchybný catering. Naše poctivé, čerstvě připravované variace coffee breaku udělají rozhodně dojem.

Nabídka občerstvení

Marketingová podpora

Chcete být vidět? Pomůžeme vám s propagací vaší akce, připravíme kampaň na míru a oslovíme naše členy i veřejnost.

Propagační balíčky

Všechny možnosti pěkně pohromadě

Najdete nás na rohu Sokolské a Matiční, deset minut chůze z centra. Celkem nabízíme 200 m2 zasedacích a konferenčních prostor a vybrat si můžete třeba podle počtu osob.

Open space

100

Velká konferenční místnost

40

Oranžová konferenční místnost

30

Dřevěná zasedací místnost

10

Modrá zasedací místnost

5

Žlutá zasedací místnost

5