Naše záložky: Zpověď ředitele, Google startupům a výhledy pod kontrolou

Hledáme best of internet za vás!

Tohle jsou ty nej odkazy, které jsme za uplynulé dva týdny posbírali.

“Hodně firem bude po krizi hledat flexibilitu, kterou coworking nabízí,“ myslí si Petr Vondruš, výkonný ředitel Impact Hub Praha. O tom, jak v době pandemie fungují coworkingy, si povídal s redaktory Info.cz v pořadu Kapitola (můžete si pustit i jako podcast).

Věřili byste, že si průměrný Američan pořídí nový kus oblečení každých 5 dní?! Více se o módním průmyslu, který je pohromou pro klima, dozvíte v zajímavém článku Ultra-fast Fashion Is Eating the World na webu The Atlantic nebo v našem seriálu.

3. března se koná další Impact Hub MashUp, woohoo! Tentokrát na něm vystoupí mladé projekty, kterým se podařilo prorazit a cestou překonat nejednu překážku. Těšte se na Johannu Nejedlovou (Konsent), Václava Staňka (Vasky) nebo projekt Indiánky.

Aplikace pro dobrodruhy od našeho grafika Vítka (#Víťovyappky). PeakFinder vám ukáže všechny vrcholy, jejich názvy a výšku, stačí použít foťák v mobilu. Je to dost praktická vychytávka pro všechny turisty a horolezce!

Právě teď se můžete hlásit do jarní online akademie, kterou pořádá Google ve spolupráci s Impact Hubem. Google for Startups Academy je skvělou příležitostí pro všechny začínající startupy získat cenné know-how a tipy těch nejlepších v oboru. Design Thinking, Go to Market strategie, AI/ML? O tom všem bude řeč. Akademie je na šest týdnů a je zdarma!


Z Twitteru: Zajímá vás, jak vypadal život v Praze před 50, 100 lety? Tak sledujte účet Pražské příběhy, najdete tam spoustu archivních pokladů.


Spoustu fajn odkazů, barevných videí a pracovních nabídek najdete taky na naší facebookové stránce.

Zpět na všechny příběhy

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

Fix desk za půlku!

Hledáte místo pro klidnou práci? Vyzkoušejte si coworking se vším všudy se slevou 50 % na první měsíc při pořízení tarifu fix desk.

Chci vědět víc