Načítám Akce

Zdravá myšlenka 2020: Transformace firmy v době krize

Registrace

Informace o akci

Datum 9. 7. 2020 Přidat do iCal  Přidat do Google kalendáře 
Čas 18:30-20:00
Vstupné Zdarma
Organizátor Zdravá myšlenka 2020 Website 
Místo Impact Hub Ostrava, Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00Mapa 

Kdy a je vůbec potřeba firmu transformovat? Dá se během krize udělat více, než šít roušky nebo darovat peníze? Jaký je pohled vrcholového manažera, majitelky malé lokální manufaktury nebo zkušeného ředitele mezinárodních firem? Ptejte se spolu s námi významných hostů. 

Krize má mnoho aspektů, o kterých se teď teoretizuje. My vám odprezentujeme praxi – dobré příklady, ekonomický kontext a reálné zkušenosti těch, kteří ví, co  znamená transformace ve všech pozitivních i negativních ohledech.

💡 Koho jsme pozvali? 

  • Emmanuel Chillaud – bývalý ředitel Mölnlycke Health Care, spoluzakladatel projektu Iglou CZ, aktuálně ředitel Mondelēz International.  
  • Zuzana Bílková – majitelka lokálního podniku Besky, ruční manufaktury na výrobky z ovčí vlny. Během krize dokázala zvýšit objem svého prodeje. 
  • Libor Witassek – kybernetik, podnikatel, manažer, motivační řečník, člen skupiny Red Button. 25 let pomáhá firmám zvyšovat výkonnost. 
  • Filip Maleňák – na základě své bakalářské práce vyvinul aplikaci Záchranka, kterou má dnes v mobilu 1,3 milionu uživatelů.

Hostům můžete položit otázku předem (do registračního formuláře) nebo přímo na místě prostřednictvím jednoduché aplikace. Po skončení diskuze bude možné hosty oslovit také v rámci neformální části večera.

💡 Praktické informace

Celou debatu povede Jiří Till, mj. moderátor pořadu BusinessTalk IN o mladých talentovaných lidech. Na místě bude také realizační tým programu Zdravá myšlenka 2020, pod jehož záštitou se diskuze koná. Tento akcelerační program hledá fyzické i právnické osoby, které mají či vyvíjí řešení s epidemiologickým významem. Před i po panelové diskuzi jsou k dispozici pro osobní konzultaci.

💡 Registrace

Vstup je zdarma. Stačí rychlá registrace a držíme vám místo.

Realizátory programu Zdravá myšlenka 2020 jsou Chytřejší kraj a Moravskoslezský kraj. Koordinátorem programu je Impact Hub. Více o programu na www.zdravamyslenka.cz.

 

Registrace Zpět na všechny akce

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

Pro podporu projektů s epidemiologickým významem

Máte řešení pro naše zdraví, ochranu majetku a připravenost kraje? Přihlášeným do 15. 7. nabízíme služby v hodnotě 81 000 Kč.

Více informací

Kvalitní zázemí pro firmy

Kanceláře v centru města a k tomu služby, členství i desítky výhod v ceně. Získejte nezávaznou nabídku nových pracovních prostor!

Zjistit více