Načítám Akce

Akce

Laboratoř nápadů

Je ti 18 – 30 let? Zajímáš se o své okolí a není ti jedno, co se kolem děje? Máš hlavu plnou nápadů, záměrů, inovací a řešení a nebojíš se je říct? Potkáváš se rád/a s novými lidmi? Baví tě práce v týmu? Chceš se dozvědět co jsou sociální inovace a sociální podnikání?
Pak hledáme právě TEBE!

Přijď na náš workshop LABORATOŘ NÁPADŮ, který organizujeme ve spolupráci s British Council. Na akci se potkáš s podobně naladěnými lidmi, jako jsi ty sám/sama, a pod vedením profesionálního facilitátora budete hledat řešení, nápady a inovace, které mohou pomoci tobě či lidem ve tvém okolí.

Akci pořádá P3 – People, Planet, Profit, o.p.s. ve spolupráci s British Council. Hlavním cílem projektu “People-to-People Central Europe” je propojování komunit s omezeným přístupem k mezinárodním sítím ve střední Evropě a Velké Británii. Děje se tak poskytováním příležitostí pro společnou reflexi a výměnu zkušeností, znalostí a nápadů a podporou inovací v oblasti řešení různých společenských problémů. Projektové aktivity jsou zaměřené na posílení společenské soudržnosti a nové způsoby navazování dialogu jak v rámci různých sociálních skupin, tak mezi nimi. Je podporována lokální infrastruktura zabývající se společenskými inovacemi a sociálním podnikáním a dovednosti směřující k jejímu udržení.

Nudit se rozhodně nebudeš. 😉


Občerstvení pro účastníky zajištěno po celou dobu akce.
Regionální koordinátorka je Irena Štulíková, můžeš ji kontaktovat na telefonním čísle: 737 161 512 nebo na emailu stulikovai@post.cz.

Organizátor akce

P3 – People, Planet, Profit, o.p.s.

Datum a čas

23. února 2019 09:00 - 16:15

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: Zdarma

Aktualizováno 18. února 2019