Načítám Akce

Impact Hub Share: Koronavirus a OSVČ - Jak to je s pomocí pro OSVČ a firmy? - ONLINE

Registrace

Informace o akci

Datum 7. 4. 2020 Přidat do iCal  Přidat do Google kalendáře 
Čas 17:30-19:30
Vstup Pouze pro členy
Vstupné Zdarma pro členy
Místo Impact Hub Ostrava, Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00Mapa 

Potřebujete se zorientovat v současné situaci a tápete v tom, jak je to s pomocí pro OSVČ a firmy v souvislosti s koronavirem?

Dali jsme za vás dohromady časovou osu informací, které se týkají OSVČ a firem. Nejsme sice fundovaní odborníci, ale rádi se s vámi podělíme o přehledné shrnutí veškerých informací. To by vám mělo pomoci se v současném zmatku a velkém množství informací zorientovat. Zároveň je Impact Hub Share i příležitostí pro vás. Pojďte s námi sdílet vaše zkušenosti i vaše otázky.

Jak bude akce probíhat?

Nejprve probereme, jak šly informace po sobě. Zaměříme se však zejména na to, jaká je aktuální situace a jaká jsou současná doporučení. Prostor bude i na vaše dotazy. Závěr Impact Hub Share bychom rádi věnovali diskuzi a vašim dotazům, abychom mohli jít více do detailu a informace maximálně upřesnit.

Co si odnesete?

Kromě řady užitečných tipů dostanete také přístup k souboru, v němž naleznete stručný přehled probraných informací i s odkazy na zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Tedy s odkazy na konkrétní instituce, inteligentní formuláře na žádosti a související články.

O přednášejícím

Těšit se na vás bude Ondřej Durkáč. Ondra působí v Impact Hub Brno jako koordinátor akceleračních programů a organizátor MashUpu. Je také správce sítě profesionálů v Brně a na Slovensku. Mimo Impact Hub působí jako projektový manažer na volné noze, je zakladatelem Nadačního fondu Crohnovy Choroby a ulcerózní kolitidy, a příležitostně i módní konzultant pro šití košil, obleků a kabátů na míru. Sám jako OSVČ momentálně přemýšlí, jak pandemie jeho podnikání ovlivní a jak se na to může co nejlépe připravit. Rád se s vámi o své zkušenosti podělí.


Akce je vyhrazena pro členy Impact Hubu. Pokud ještě nejste členem, ale na akci rozhodně potřebujete být, ozvěte se Jarce Kořené. ???? Členy poprosíme o registraci pomocí tohoto formuláře. Po jeho vyplnění vám zašleme další informace včetně odkazu na událost. Vše bude probíhat online, přes platformu Zoom.

Registrace Zpět na všechny akce

Máte tip?

Pracujete na něčem, co stojí za pozornost? Nebo znáte projekt, který rozhodně chceme poznat? Jsme jedno velké ucho. Posílám tip

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

(Re)start vašeho byznysu

Nabízíme celkem 10 000 hodin členství se všemi jeho výhodami zdarma pro živnostníky i malé firmy.

Více informací

Kvalitní zázemí pro firmy

Kanceláře v centru města a k tomu služby, členství i desítky výhod v ceně. Získejte nezávaznou nabídku nových pracovních prostor!

Zjistit více