Načítám Akce

Akce

Impact Hub Planet: Změna myšlení – změna financování

Talkshow Impact Hub Planet zahájíme setkáním nad tématem změn v možnostech financování

Finanční trh reaguje na proměňující se společenské trendy a vznikají nové burzovní segmenty, miliardové fondy i filantropní investice. Nejen banky sledují vzestup sdílené ekonomiky a snaží se prototypovat související služby. Otevírají se tím nové cesty k financování nejen neziskových projektů. Chcete těmto trendům porozumět? Setkat se s experty, začít uvažovat v jiných číslech a zorientovat se v novinkách na poli financování?

Jako řečníky uvítáme

📍 Jiřího Humhala, šéfa financí Zonky,
📍 Radka Musila, CEO největšího českého serveru na tzv. investment crowdfunding Fundlift,
📍 Adama Šoukala, zakladatele úspěšné fintech Platební instituce Roger,
📍 a Petra Vítka, spoluzakladatele Impact Hub Praha a také prvního investičního fondu pro rozvoj společensky prospěšných podniků, Tilia Impact Ventures.

Program

  • Večerní neformální event
  • Prezentace / Krátký vstup všech účinkujících – Základní informace a aktuality problematiky
  • Řízená panelová diskuse
  • Otázky publika
  • Catering + networking

Moderátorem večera bude Dominik Stroukal, český ekonom, expert na kryptoměny, bývalý ředitel Liberálního institutu a bývalý ředitel českého a slovenského Ludwig von Mises institutu a hlavní ekonom společnosti Roklen.

Pro aktuální informace sledujte také Facebook události.
Akce je bezplatná a stačí se registrovat.


O ČEM JE IMPACT HUB PLANET

Talkshow Impact Hub Planet se zaměřuje na aktuální témata, která rezonují společností a ovlivňují její směřování. Našimi řečníky budou lidé, kteří se nebojí volat po změně a svými projekty přímo měnit náš pohled na fungování běžných věcí. V obecenstvu rádi uvítáme neziskové organizace, společensky prospěšné projekty, startupy a další subjekty s vizí udržitelného byznysu. Chceme společně diskutovat konkrétní témata, která mohou ovlivňovat rozvoj nebo dokonce společenskou změnu v oblasti služeb, obchodu a technologií. Nebude chybět teoretický ani praktický pohled na věc.

Datum a čas

13. února 2019 18:00 - 21:00

Vstupné

Cena pro veřejnost: zdarma

Aktualizováno 30. ledna 2019