Načítám Akce

Akce

Event Marketing Night – nový termín

Vypněte mobily, zaklapněte notebooky a pojďte si se svými stávajícími i potenciálními klienty osobně potřást rukou. Nejlépe na vámi pořádané nezapomenutelné konferenci nebo networkingové párty. Jak ale uspořádat akci, která přiláká vaši cílovou skupinu, zaujme a ze které si odnesete nové příležitosti pro váš byznys?

To vám během večerní přednášky prozradí Klára Honzíková, ostřílená event manažerka a Global Events Director v Socialbakers, jednom z neprogresivnějších českých startupů vůbec! K úspěchu Socialbakers Klára přispívá už čtvrtým rokem mimo jiné organizováním mezinárodní konference Engage, která je vlajkovou lodí marketingové strategie Socialbakers.

Na jaká témata se můžete těšit?

  • Kdy a jak použít event jako prodejní nástroj v B2B prostředí?
  • Koho pozvat a jak?
  • Jak přizpůsobit program a vytvořit správnou atmosféru?
  • Jak vytěžit networkingovou část?
  • Jak provést efektivní follow up?
  • Jak vyhodnotit úspěšnost eventu?
  • Case studies z praxe


Pro koho bude přednáška nejvíce přínosná?
Marketingoví manažeři a experti z oblasti B2B
Eventoví manažeři


PŘEDNÁŠKA MUSELA BÝT PŘESUNUTA Z 21. NA 28. ČERVNA. REGISTROVANÍ DOSTANOU INFORMACE DO EMAILU PŘÍMO OD KLÁRY HONZÍKOVÉ. Omlouváme se za případné komplikace. V případě dotazů, prosím, pište na koordinátorku akce: petra.kolackova@impacthub.cz. Děkujeme za pochopení! 

Přednášku v češtině startujeme v 19:00. Od 21:00 pak budete moct Kláru zpovídat nad skleničkou vína nebo se setkat s kolegy z vašeho oboru. Kapacita přednášky je omezena, registrace je tedy nutná. Vstup zdarma.

Organizátor akce

Impact Hub Ostrava

Datum a čas

28. června 2017 19:00 - 21:00

Vstupné

Cena pro veřejnost: 150 Kč

Aktualizováno 20. června 2017