Načítám Akce

Dev Tech Mobility MeetUp

Registrace

Informace o akci

Datum 24. 10. 2023 Přidat do iCal
Přidat do Google kalendáře
Čas 17:00-22:00
Vstup Veřejná akce
Vstupné Zdarma
Organizátor Škoda Digital Website
Místo Impact Hub Ostrava, Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00Mapa

Přijď za námi do ostravského Impact Hubu v úterý 24. října od 17:00 a zjisti proč se připravit na nově příchozí .NET 8.0 nebo jak přemýšlíme při vývoji systémů pro autonomní dopravu. Máme pro vás připravené dvě přednášky od našich expertů.

Na co se můžete těšit?

Přednáška:
Vývoj antikolizního systému pro kolejová vozidla

Jaké to je tvořit systém, který dokáže včas zastavit tramvaj před překážkou? Objevte, jak se projekt Antikolizního systému vyvíjel od prvního řádku kódu, přes architektonická rozhodnutí a výběr algoritmů, až po jeho testovací jízdy v jedné z nejkomplexnějších sítí hromadné dopravy na světě. Ukážeme vám reálné záznamy z testování v běžném provozu a vysvětlíme, proč byl zvolen laser a kamera místo tradičního radaru. Zkušenosti z vývoje s vámi nasdílí Michal Mrázek, SW Engineer z týmu vývoje autonomních technologií.

Přednáška:
Přínosy .NET 8.0 pro vývoj microservice architektury

Proč byste měli přemýšlet nad migrací projektů na nově příchozí .NET 8.0? Petr Foltýnek, Senior Software Engineer s více než 10 lety zkušeností v oblasti .NET technologií, vás zasvětí do nových funkcionalit .NET 8, které promění váš přístup k vývoji, zejména pokud jde o mikroservice architekturu. Ukáže, jak přistupuje k vývoji robustní aplikace ke sběru a analýze dat, která je součástí cloudového řešení diagnostického softwaru. Bez ohledu na to, zda se zabýváte railem, automotive nebo jinými obory, tato přednáška nabídne vhledy, které vás mohou inspirovat k přechodu na novější platformu.

Předem se nezapomeňte registrovat.

Registrace Zpět na všechny akce