Space rental for small meetings, conferences and parties

Are you looking for the perfect meeting room, a large conference hall, a dance floor for a company party or a garden for unique event? This is the right place for you. We will help you organize any event and make sure that you and your guests leave ecstatic.

Řešení na míru

Skvělý prostor je důležitý, ale umíme i mnohem víc. Pomůžeme s vhodným uspořádáním, zajistíme občerstvení, techniku i propagaci. Na přípravy rozhodně nebudete sami.

Dost místa pro všechny

3, 8, 12, 50 i 100 lidí. Ať už pořádáte jen malé týmové setkání, komorní workshop nebo třeba velký hackathon, u nás je dost místa pro každého.

Svatba jako řemen

Řekněte si u nás své ano! Umíme připravit slavnostní hostinu až pro 50 lidí a díky členitosti prostoru budete mít dost místa na kapelu, parket, separé chill out zónu i catering.

Společně to vymyslíme

Pošlete nám základní informace o svém pronájmu nebo nám klidně rovnou zavolejte.

Když spolupráce baví nás i vás

Přátelský přístup i profesionální služby jsou pro nás samozřejmostí. Máme za sebou stovky úspěšných akcí a spolupracujeme s velkými firmami i jednotlivci. S radostí se ujmeme i vás.

Co vás bude určitě zajímat

Podívejte se na detailní ceník jednotlivých prostor, nakoukněte pod pokličku nabídce coffee breaku a zjistěte, jak vám můžeme pomoct s propagací vašeho eventu.

Skvělé ceny

Malé zasedačky u nás najdete od 250 Kč, velké prostory od 750 Kč. S radostí vám připravíme kalkulaci na míru.

Kompletní ceník

Coffee break

Součástí perfektního eventu je i bezchybný catering. Naše poctivé, čerstvě připravované variace coffee breaku udělají rozhodně dojem.

Nabídka občerstvení

Marketingová podpora

Chcete být vidět? Pomůžeme vám s propagací vaší akce, připravíme kampaň na míru a oslovíme naše členy i veřejnost.

Propagační balíčky

Všechny možnosti pěkně pohromadě

Najdete nás na rohu Sokolské a Matiční, deset minut chůze z centra. Celkem nabízíme 200 m2 zasedacích a konferenčních prostor a vybrat si můžete třeba podle počtu osob.

Otevřít nabídku prostor

Open space

40 - 100

White conference room

18 - 40

Orange conference room

10 - 30

Wooden meeting room

8

Blue meeting room

5

Yellow meeting room

5

Grey meeting room

8