Nekončící příležitosti pro rozvoj vašeho projektu

Chcete mít s kým se poradit, sdílet zkušenosti a zvýšit šance na úspěch svého projektu? V Alumni Clubu získáte virtuální týmové členství s možností se kontinuálně vzdělávat a zviditelnit se. Díky synergii členů, expertů a partnerů máte rozvoj svého podnikání jistý.

přidejte se

Členství v kostce

Jako členové získáte z první ruky příležitosti, které se okolo nás točí, budete se mít vždy na koho obrátit, doplnit si know-how, zúčastnit se jakékoliv členské akce či využít jakoukoliv z partnerských výhod. Navíc si můžete připlatit expertní konzultaci či all inclusive propagaci vašeho projektu s 20% slevou.

1.svg

20 speciálních akcí

Připravte se na networking, vzdělávací workshopy, pravidelné diskuzní skupiny, konzultace s experty a možnost vystoupit na speciální edici Impact Hub MashUp.
2.svg

90+ členů klubu

Mezi členy najdete společensky prospěšné firmy, startupy i neziskovky. Všichni jsou připraveni s vámi sdílet know-how, kontakty i zkušenosti.
3.svg

1200 členských událostí

Pokud vám nebudou stačit akce v rámci Alumni Clubu, tak z akcí našich členů si určitě vyberete. Většina je úplně zdarma a zbytek vždy s členskou slevou.

Chcete se přidat?

Stačí vyplnit přihlášku a členství je vaše. Do klubu přijímáme všechny, kteří vystoupili na akci Impact Hub MashUp nebo absolvovali jeden z našich akceleračních programů. Díky podpoře partnerů je cena za rok členství 290 Kč měsíčně nebo 2 900 Kč ročně. Při roční platbě ušetříte 580 Kč. Ceny jsou včetně DPH. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se ozvat.

Naši partneři

Podporu členům Alumni Clubu poskytujeme díky těmto partnerům:

Jak se zapojit?

Členem se můžete stát, pokud jste absolvovali některý z našich akceleračních programů nebo jste vystoupili na MashUpu. Roční členství stojí 2 500 Kč + DPH pro projekt/organizaci.

Staňte se členem

Pokud potřebujete více informací, napište
na alumni@impacthub.cz a na cokoliv se zeptejte.

Co je to Alumni Club?

Více než 1 200 projektů prošlo našimi akceleračními programy nebo vystoupilo na MashUpech. Hledání synergií mezi projekty, mentory, členy a partnery i další podpora projektů, které chtějí dobývat svět, nás baví. Přidejte se do Alumni Clubu a posuňte svůj projekt zase o kus dál.

Cena za roční členství

Roční členství pro projekty přihlášené do 30. 6. 2019 je 1 800 Kč + DPH. Za 150 Kč měsíčně tedy získáte možnost kontinuálního vzdělávání a networkingu. Od 1. 7. 2019 cena bude 2 500 Kč + DPH.

Staňte se členem

Kvalitní zázemí pro firmy

Kanceláře v centru města a k tomu služby, členství i desítky výhod v ceně. Získejte nezávaznou nabídku nových pracovních prostor!

Zjistit více