Načítám Akce

Akce

Impact Hub Mornings: Snídaně o marketingu

Začněte den skvělou snídaní, ve společnosti odborníků z oblasti marketingu a lidí, které zajímá vše kolem budování silné značky a propagace – ať už jsou to majitelé firem, zaměstnanci či freelanceři.

Ve spolupráci se Scórka Creative pro vás připravujeme pravidelná měsíční setkání nad dobrým jídlem, v dobré společnosti, s možností rozšířit si obzory a řešit konkrétní věci z oblasti marketingu a propagace, které vás pálí.

Aktuální téma: Guerilla marketing
Co je guerilla marketing a jak na něj? Má jej smysl v Česku dělat a může vám pomoci při vaší propagaci? Podíváme se na základy guerilla marketingu a budeme se bavit o úspěšných českých i světových guerilla marketingových kampaních.

Jak marketingová snídaně probíhá?
V Hubu pro vás bude připravena bohatá snídaně, kterou zahájí Vladimír s Dimem úvodem do tématu a provedou vás kapkou teorie i zkušenostmi z praxe. A pak už je to na všech zúčastněných. Diskuze, otázky, sdílení zkušeností a hlavně prostor pro vaše konkrétní dotazy, kterým se Dimo a Vladimír budou věnovat. Formát marketingové snídaně není školením nebo workshopem, kde by se probírala témata opravdu do hloubky. Společně snídáme kvůli inspiraci na dané téma, prezentaci nových trendů a sdílení společných zkušeností.

Koho na marketingové snídani potkáte?
Na marketingové snídani se schází ti, kteří se zajímají o marketing, komunikaci a budování značky nebo kampaně. Ať už to jsou začínající podnikatelé, OSVČ, pracovníci na marketingových pozicích nebo zkrátka kdokoli, koho zajímají aktuální trendy a chce si rozšířit obzory. Během každé snídaně navíc můžete poznat řadu zajímavých lidí.

Kdo Vám předá své zkušenosti?
Dva profesionálové, kteří se v oboru pohybují téměř deset let. Pracovali pro značky Avon, Reflex, Phoenix Zeppelin, Vítkovice Machinery Group, Kilpi nebo Colours of Ostrava. Virální a prezentační videa, která vytvořili a propagovali, mají na serveru YouTube 10 miliónů zhlédnutí.

DIMITRIOS VLASAKUDIS / PR konzultant a copywriter
Působil v médiích jako autor, později šéfredaktor. V roce 2006 přešel k marketingové komunikaci. Pracoval i jako tiskový mluvčí a PR manager.
VLADIMÍR SKÓRKA / ideamaker a režisér
Producent pořadů Sabotáž a Pečený sněhulák pro Českou televizi. Pracoval pro rádia Helax a Evropu 2. Režisér virálních a prezentačních videí.

Cena snídaně je 190,- pro členy a 290,- pro nečleny.
Pokud vám během snídaně Hub uhrane, nabízíme 50% slevu na 1. měsíc členství pro tarify Hub 30 a výše.

Organizátor akce

Impact Hub Ostrava

Datum a čas

9. června 2016 08:00 - 09:30

Vstupné

Cena pro členy: 190 Kč

Cena pro veřejnost: 290 Kč

Aktualizováno 22. května 2016